» Urodzinki

URODZINKI

Dużo zdrowia i szczęścia – Urodzinki dla najmłodszych

Urodziny organizowane w naszym przedszkolu nie kończą się na życzeniach pod tytułem “dużo zdrowia i szczęścia”.

My rozumiemy to dosłownie, dlatego zapewniamy zdrowy poczęstunek i mnóstwo zabawy oraz nauki, która przynosi szczery uśmiech i dużo szczęścia.

Nie tylko życzymy pięknego dnia. My go organizujemy.

Po co organizować urodziny w przedszkolu?

• FREElaks: Zorganizujemy niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla Twojego dziecka, bez dodatkowego nakładu finansowego z Twojej strony.
  • Mniami & Funny: Urodziny będą obfitować w kreatywne zabawy i konkursy łączące uśmiech i naukę, a na każdego będzie czekać przepyszny poczęstunek.
  • W grupie siła: Dzieci podczas zabaw urodzinowych nie tylko się bawią. One w ten sposób uczą się życia w grupie, co ma kluczowe znaczenie dla rozwoju emocjonalnego.

Jak organizujemy przyjęcie?

Wspaniałe wspomnienia. To cel, do którego dążymy podczas organizacji takiego przyjęcia.

Pod koniec dnia Twoja pociecha będzie nadal wspominać, że dziś w przedszkolu było super i jutro z przyjemnością tam wróci.

Z czego składają się urodziny?

Zabawa na wysokich obrotach

Przedszkolne urodziny to czas radosnej zabawy! W naszym przedszkolu każdy zakątek wypełniony jest uśmiechami, a dzieciaki mogą cieszyć się beztroską zabawą w pełni bezpiecznym środowisku.

Poczęstunek dla małych smakoszy

Na urodzinowym stole pełnym smakołyków czeka niebiański poczęstunek! Przygotowaliśmy pyszne i zdrowe przekąski oraz słodkie niespodzianki, które rozweselą maluchy. Nasze przedszkolne urodziny to nie tylko świetna zabawa, ale także kulinarna uczty dla małych smakoszy.

Konkursy, gry i urodzinowe szaleństwo

W naszym przedszkolu urodziny to nie tylko zabawa, ale także wyjątkowe konkursy i gry dostosowane do wieku dzieci! Maluchy biorą udział w uroczych zawodach, rywalizują w kreatywnych konkursach i zdobywają nagrody, które rozwijają ich umiejętności i pomysłowość.

• Barwna zabawa: Pokolorujemy świat dzieci w barwy zabawy, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń.
  • Uczta wrażeń: Podczas przyjęcia dzieci będą miały zapewniony zdrowy i kolorowy poczęstunek, który pokaże, że jedzenie może być smaczne i ciekawe
  • Eksplozja radości: Przyjęcie to świetna okazja do tego, by pokazać, że nauka może być wystrzałowa. Nasi opiekunowie wiedzą, jak o to zadbać.