» Plac zabaw i teren rekreacyjny

PLAC ZABAW I TEREN REKREACYJNY

Ogród radości – Plac zabaw i teren rekreacyjny

Kiedy dzieci rozwijają się najszybciej? W miejscu, które lubią, z ludźmi których uwielbiają i w bezpiecznym oraz inspirującym otoczeniu, które kochają.

A takim plac zabaw jest z pewnością. W naszym przedszkolu plac zabaw to nie kilka huśtawek i zjeżdżalni postawionych na krzyż. Ot tak.

To istny ogród dobrej zabawy, podczas której dzieci mogą nawiązywać nowe przyjaźnie, rozwijać swoją kreatywność i wiedzę, a to wszystko na świeżym powietrzu.

Dlaczego to takie ważne?

  • Rozwój małych odkrywców: Nasze przedszkole to nie tylko miejsce, gdzie dzieci spędzają czas – to kraina pełna cudów, gdzie maluchy rozwijają swoją ciekawość i odkrywają świat w najbardziej ekscytujący sposób.
  • Przygoda zaczyna się tutaj: Każdy dzień w naszym przedszkolu to nowa przygoda, a nasze place zabaw to bramy do magicznego świata, gdzie dzieci uczą się, że każda chwila może być pełna radości i niespodzianek.
  • Przyjazne otoczenie: Tutaj nie tylko uczymy – tworzymy rodzinę przedszkolną, w której maluchy czują się jak w domu, a każdy uśmiech jest ważny. Bo rozwijamy nie tylko umiejętności, ale też serducha.

Dlaczego plac zabaw?

Plac zabaw w naszym przedszkolu to nie tylko miejsce, gdzie dzieci bawią się w chowanego. To magiczny teatr huśtawek i drabinek gdzie rosną im skrzydła, a każda piaskownica to pole do niesamowitych odkryć mini-archeologicznych.

Z czego składają się zajęcia na placu zabaw?

Zajęcia kreatywne

Na naszym placu zabaw kreatywność rozkwita jak kolorowe kwiaty w ogrodzie. Zabawy plastyczne, malowanie na chodniku – bo każde dziecko to mały artysta!

Edukacyjne gry terenowe

Zamiast nudnych lekcji, nasz plac zabaw to pole do nauki przez zabawę. Gry terenowe uczą nie tylko logicznego myślenia, ale także pracy zespołowej.

Przygody w krainie fantazji

Każdy plac zabaw to kraina, gdzie dzieci stają się bohaterami swoich opowieści. Kształtujemy wyobraźnię maluchów, bo przecież każda huśtawka to wspaniały karuzelowy statek w podróży przez fantastyczne krainy.

Co czeka Waszych milusińskich?

  • Berek: Czekają ich godziny świetnej zabawy w gronie rówieśników, gdzie podczas kreatywnych zajęć będą dawać sobie berka pod tytułem szczerego uśmiechu.
  • W chowanego: Nikt tutaj nie będzie się chował, ponieważ pracujemy i rozwijamy się w grupie, by nie tylko uczyć tego co w podręcznikach, ale również pracować zespołowo.
  • Ciuciubabka: Zajęcia odbywają się zawsze pod okiem przedszkolanki, naszej ciucibabki, która pilnuje, by dzieciakom podczas harców włos z głowy nie spadł.