» Edukacja mobilna

EDUKACJA MOBILNA

Razem odkrywamy technologię – Edukacja mobilna

Przenosimy nasze przedszkolaki w pełen uroku świat programowania i robotyki, gdzie mobilna edukacja staje się kluczem do otwarcia drzwi do nowych możliwości. Dzisiejsze dzieci, zamiast tylko przeglądać strony książek, malują przyszłość kolorami kodu.

Jeśli mają do tego smykałkę, to my ją znajdziemy i wzmocnimy.

Postawcie razem krok ku niezapomnianej przygodzie, której towarzyszami jest nowa technologia.

Dlaczego warto wprowadzić małe dziecko w świat programowania?

• Linijka nie tylko do matematyki: Programowanie to nie linijki kodu, to magiczne farby, których dzieci używają do stworzenia swojego własnego cyfrowego arcydzieła. Dzięki temu uczą się rozwiązywania problemów w sposób kreatywny i logiczny.
  • Klucz do przyszłości: W dobie technologii, nasze zajęcia uczą dzieci nie tylko czytać, ale także pisać w języku ludzi i robotów.
  • Kodowanie z uśmiechem: Nauka u nas to magiczna opowieść, a my opowiadamy ją w taki sposób, aby dzieci nie tylko zdobywały wiedzę, ale również czerpały z tego radość.

Jak kształtujemy małych narratorów technologicznych przygód?

Nasze zajęcia to odpowiednik niezapomnianej historii rodem z opowieści o Harrym Potterze, gdzie kodowanie staje się językiem dziecięcej wyobraźni. Każdy element historii to jak kamyk, który rzucony w wodę tworzy fale nowych pomysłów.

Co oferujemy dzieciom w magicznym świecie programowania?

Spotkanie z Photonem

Photon, nasz wirtualny przewodnik, otwiera przed dziećmi drzwi do krainy logicznych zagadek. Zajęcia przypominają więc podróż po magicznym ogrodzie, w której poznają rzeczy trudne, przełożone na ciekawy i prosty język.

BeeBot or not to be

Nauka poprzez zabawę, gdzie Bee-boty stają się partnerami w tanecznym świecie kodów i uczą dzieci planowania i logicznego myślenia.

Cyfry i cyfrowy świat

Dzieci stają się projektantami swojego cyfrowego świata, tworząc unikalne dzieła. To jak magiczna galeria sztuki, gdzie każdy maluch jest artystą własnego cyfrowego uniwersum.

Co czeka waszych milusińskich?

• Przygoda: Nasze zajęcia to przygoda w odkrywanie skarbów nowoczesnej edukacji na kanwie zabaw, gier i dużej ilości śmiechu.
  • Ciekawość: Twoje dziecko wchodzi na ścieżkę eksploracji, gotowe na zdobywanie nowych, fascynujących umiejętności.
  • Opowieść: To jak magiczna opowieść, w której każde dziecko staje się bohaterem własnej historii, gotowym na odkrywanie tajemnic cyfrowego świata.