» Sala LEGO EDUCATION

SALA LEGO EDUCATION

Czy wiecie, że jako jedyne przedszkole w Bydgoszczy posiadamy profesjonalną salę LEGO z oryginalnym pakietem klocków LEGO Education?

To strefa kreatywnego budowania LEGO®, gdzie maluchy pod czujnym okiem wyszkolonej i profesjonalnej kadry będą mogły rozwijać swoje pasje.

Ponadto nasza kadra przeszła certyfikowane szkolenia, by w pełni wykorzystać potencjał tej metody nauczania.

Dlaczego LEGO? To klucz do rozwoju niej i niego

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, ale zyskuje każdy. Rodzic – bo wie, że jego pociecha uczy się rzeczy przyszłościowych. Dziecko – bo świetnie się przy tym bawi. Jak uczymy?

KreaTYwnie

Zajęcia z LEGO Education w przedszkolu to doskonały sposób na rozwijanie umiejętności dzieci w zakresie nauki, kreatywności i rozwiązywania problemów. Te zajęcia wykorzystują zestawy LEGO specjalnie zaprojektowane do celów edukacyjnych.

PrakTYcznie

Program edukacyjny LEGO® to intuicyjny, integracyjny i wysoce elastyczny system nauki praktycznej. Umiejętności dzieci nabyte podczas zabawy sprawiają, że w przyszłości stają się pewnymi siebie, wyposażonymi w wiedzę praktyczną specjalistami w swojej dziedzinie.

KomunikaTYwnie

Dzieci uczą się poprzez zabawę, konstruując modele i rozwijając swoje umiejętności matematyczne, logiczne oraz społeczne. To także świetny sposób na promowanie współpracy i komunikacji między dziećmi.

Jak to działa?

System LEGO Education stymuluje naturalną dziecięcą ciekawość oraz skłonność do wspólnego odkrywania i nauki poprzez zabawę, kładąc fundament pod przyszłą edukację dzieci i rozwinięcie w nich pasji do nieustannego kształcenia.

Takie zajęcia wspomagają wyobraźnię przestrzenną, umiejętności techniczne i małą motorykę. Ponadto pomagają dzieciom zyskać większą pewność siebie i opanować podstawowe umiejętności społeczne, takie jak współpraca i komunikacja.

Co czeka na Waszych milusińskich?

 • LEGO EDUCATION DUPLO- Tech Machines
 • LEGO EDUCATION DUPLO- Mój świat XL
 • LEGO EDUCATION DUPLO- Coding Express
 • LEGO EDUCATION DUPLO- Zestaw Kreatywny
 • LEGO EDUCATION DUPLO – Zbuduj Emocje
 • LEGO EDUCATION DUPLO – Ludziki
 • LEGO EDUCATION DUPLO- Litery
 • LEGO EDUCATION DUPLO- Rury
 • LEGO EDUCATION DUPLO- STEAM Park
 • LEGO EDUCATION – zestaw Essential
 • LEGO EDUCATION DUPLO – Story Tales – Opowieści